HAFT KOMPUTEROWY

Haft jest najbardziej elegancką i szlachetną formą zdobienia oraz znakowania odzieży. Wykonujemy hafty na zamówienie na różnych elementach garderoby takich jak: czapki, bluzy, polary, koszulki polo, ręczniki, koszule. Haft komputerowy jest nie tylko najbardziej prestiżową, ale również najtrwalszą metodą znakowania, dlatego nie wymaga stosowania specjalnych technik prania. Nici których używamy nie tracą barwy oraz swoich właściwości nawet po wielu praniach.

W swojej ofercie posiadamy duży wybór nici od standardowych gładkich nici, po metalizowane, dzięki którym uzyskujemy bardzo ciekawe efekty np. błyszczący złoty, również posiadamy w swojej ofercie nici ognioodporne i fosforyzujące. W procesie produkcyjnym opieramy się wyłącznie na najwyższej jakości niciach niemieckiej firmy MADEIRA.

Bezpośredni wpływ na cenę haftu mają powierzchnia haftowanego wzoru oraz nakład. Wycenę każdorazowo przygotowujemy indywidualnie i podejmujemy się nawet wykonania pojedynczych zamówień. W zależności od preferencji klienta dostosowujemy hafty do konkretnego projektu. Wszystkie projekty przed haftowaniem są przygotowywane w specjalistycznym programie, dlatego koszt przygotowania jest zawsze wliczany w wycenę zlecenia.

Nasze Realizacje